IT Systems

+371 63083885; +371 20397093; +371 20028820
Valoda:
Latvian  English  Russian 
(tukšs)
 
Valūta:

Katalogs

Blogs / Jaunumi

12/24/2017 17:32:33
Pierakstīties pie jaunumiem uz e-pastu:
vai RSS 2.0
Salidzini.lv logotips
SSL

 

Konfidencialitātes politika

Pēdējie grozījumi veikti 2019. gada 01. martā.

Kompānija IT Systems SIA apzinās konfidencialitātes nozīmīgumu. Šī konfidencialitātes politika attiecas uz visiem mūsu pakalpojumiem un tīmekļa vietnēm, ko piedāvā kompānija IT Systems SIA. (Turpmāk tekstā – IT Systems pakalpojumi.)

Uzņēmums IT Systems SIA ievēro LR personas datu aizsardzību nodrošinošos likumus un normatīvos aktus.

Ja jums rodas jautājumi saistībā ar šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tīmekļa vietni vai rakstot uz:

IT Systems SIA, Akadēmijas iela 7-9, Jelgava, Latvija, LV-3001  

Mūsu apkopotā informācija un tās izmantošanas veidi

Mēs piedāvājam vairākus pakalpojumus, kuru izmantošanai ir jāreģistrē konts un jāsniedz mums personas informācija. Lai sniegtu pilnu pakalpojumu klāstu, mēs varam apkopot šāda veida informāciju:

  • Jūsu sniegtā informācija – kad reģistrējaties aircomnet kontā, mēs lūdzam norādīt personas informāciju (piemēram, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un konta paroli). Reģistrējoties dažiem pakalpojumiem, piemēram, reklamēšanas programmām, jānorāda kredītkartes vai cita maksājumu konta informācija, ko mēs šifrētā veidā glabājam drošos serveros. Lai nodrošinātu labāku pieredzi un uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti, mēs varam apvienot jūsu kontā iesniegto informāciju ar trešo pušu pakalpojumos iesniegto informāciju. Izmantojot dažus pakalpojumus, jūs varat atteikties no informācijas apvienošanas.

  • Sīkfaili – kad jūs apmeklējat aircomnet lapas, mēs uz jūsu datoru vai izmantoto ierīci nosūtām vienu vai vairākus sīkfailus; tie ir faili, kas satur rakstzīmju virkni un unikāli identificē jūsu pārlūkprogrammu. Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti, kā arī saglabātu lietotāju preferences, uzlabotu meklēšanas rezultātus un reklāmu atlasi un sekotu lietošanas tendencēm, piemēram, meklēšanas veidiem.

  • Reģistrēšanās informācija – kad piekļūstat aircomnet pakalpojumiem, mūsu serveri automātiski ieraksta informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta katru reizi, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Šajos serveru žurnālos var būt ietverta tāda informācija kā tīmekļa pieprasījums, interneta protokola adrese, pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas valoda, jūsu pieprasījuma datums un laiks, kā arī viens vai vairāki sīkfaili, kas var unikāli identificēt jūsu pārlūkprogrammu.

  • Saziņa ar lietotājiem – kad kompānijai IT Systems nosūtāt e-pasta ziņojumu vai sazināties ar to citā veidā, mēs varam saglabāt šos paziņojumus, lai apstrādātu jūsu jautājumus, atbildētu uz jūsu pieprasījumiem un uzlabotu mūsu pakalpojumus.

  • Saistītie pakalpojumi citās vietnēs – daži pakalpojumi tiek piedāvāti, izmantojot citas vietnes. Lai nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu, šajās vietnēs iesniegto personas informāciju var nosūtīt uzņēmumam Google. Mēs apstrādājam šo informāciju, ievērojot šeit minēto konfidencialitātes politiku. Saistītajās vietnēs, kuras mēs izmantojam lai optimizētu mūsu pakalpojumus, var būt cita konfidencialitātes prakse, tāpēc iesakām iepazīties ar šo vietņu konfidencialitātes politikām.

  • Sīkrīki – iespējams, IT Systems savos pakalpojumos var piedāvāt trešo pušu lietojumprogrammas. Informācija, ko apkopo, kad iespējojat sīkrīku vai citu lietojumprogrammu, tiek apstrādāta, ievērojot šo konfidencialitātes politiku. Informācija, ko apkopo lietojumprogrammas vai sīkrīka pakalpojuma sniedzējs, tiek apstrādāta, ievērojot šī pakalpojuma sniedzēja konfidencialitātes politiku.

  • Dati par atrašanās vietuMēs izmantojam Google piedāvāto pakalpojumu, kas saistīti ar atrašanās vietu, piemēram, Google kartes. Mēs izmantojam šos pakalpojumus, lai Google maps var saņemt informāciju par jūsu adreses faktisko atrašanās vietu vai informāciju, ko var izmantot aptuvenai atrašanās vietas noteikšanai (piemēram, preču piegades kurjeram).

  • SaitesIT Systems SIA var rādīt saites tādā formātā, kas mums ļauj noteikt, vai saites ir tikušas izmantotas. Šī informācija tiek izmantota, lai uzlabotu meklēšanas tehnoloģiju, pielāgotā satura un reklāmu kvalitāti.

  • Citas vietnes – šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz IT Systems SIA pakalpojumiem. Mēs nekontrolējam vietnes, kuras tiek parādītas, kā meklēšanas rezultāti, Jūsu informācija.

Google izmanto personas informāciju tikai tiem mērķiem, kas raksturoti šajā konfidencialitātes politikā un/vai noteiktu pakalpojumu papildu konfidencialitātes paziņojumos. Papildus iepriekš minētajiem šādi mērķi ir:

  • mūsu pakalpojumu sniegšana, tostarp pielāgota satura un reklāmu attēlošana;

  • pārbaužu, izpētes un analīžu veikšana, lai saglabātu, aizsargātu un uzlabotu mūsu pakalpojumus;

  • mūsu tīkla tehniskās darbības nodrošināšana;

  • IT Systems SIA vai mūsu lietotāju īpašumtiesību aizsargāšana;

  • jaunu pakalpojumu attīstīšana.

IT Systems SIA apstrādā personas informāciju savos serveros, kas atrodas mūsu datu centrā. Mēs varam apstrādāt personas informāciju, lai sniegtu savus pakalpojumus. Dažos gadījumos (piemēram kredītkaršu maksājumu transakcijas) personas informāciju var apstrādāt trešās puses vārdā atbilstoši sniegtajām norādēm, pakalpojuma sniedzējs.

Ar personas informāciju saistīta izvēle

Kad jūs reģistrējaties mūsu tīmekļa vietnē, mēs lūdzam sniegt personas informāciju. Ja šo informāciju vēlēsimies izmantot mērķim, kas atšķiras no sākotnējā, pirms tās izmantošanas tiks lūgta jūsu atļauja.

Ja vēlēsimies izmantot personas informāciju jebkādam mērķim, kas atšķiras no šajā konfidencialitātes politikā un/vai noteiktu pakalpojumu konfidencialitātes paziņojumos raksturotajiem mērķiem, piedāvāsim jums atteikties no personas informācijas izmantošanas citiem mērķiem. Mēs apkoposim un izmantosim slepeno informāciju tikai tiem mērķiem, kas minēti šajā konfidencialitātes politikā un/vai pakalpojumu papildu konfidencialitātes paziņojumos, ja vien nebūsim iepriekš saņēmuši jūsu atļauju.

Varat atteikties iesniegt personas informāciju jebkurā mūsu pakalpojumā; šādā gadījumā, iespējams, IT Systems SIA nevarēs jums piedāvāt šos pakalpojumus.

Informācijas koplietošana

IT Systems SIA koplieto personas informāciju ar citiem uzņēmumiem vai fiziskām personām ārpus uzņēmuma tikai šādos gadījumos:

  • Ja jūs tam piekrītat. Lai mēs varētu koplietot slepeno personas informāciju, nepieciešama jūsu atļauja.

  • Mēs sniedzam šādu informāciju mūsu meitasuzņēmumiem, saistītajiem uzņēmumiem vai citiem uzticamiem uzņēmumiem, vai personām, lai tās mūsu vārdā apstrādātu personas informāciju. Šīm pusēm jāpiekrīt apstrādāt šādu informāciju atbilstoši mūsu norādījumiem un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku un jebkuriem citiem piemērojamajiem konfidencialitātes un drošības līdzekļiem.

  • Mums ir godprātīga pārliecība, ka piekļuve šādai informācijai, tās izmantošana, glabāšana vai atklāšana ir pamatoti nepieciešama, lai (a) ievērotu visas piemērojamo likumu, noteikumu, tiesvedības procesu vai valdības prasības, (b) izpildītu piemērojamos Pakalpojumu sniegšanas noteikumus, tostarp izpētītu iespējamos noteikumu pārkāpumus, (c) atklātu, novērstu krāpšanas, drošības vai tehniskās problēmas vai citādi vērstos pret tām, vai (d) aizsargātu kompānijas IT Systems SIA, tās lietotāju vai sabiedrības tiesības, īpašumu vai drošību saskaņā ar likumu prasībām vai atļaujām.

Mēs varam koplietot noteiktu daļu citas apkopotās informācijas, kas nav personas informācija, piemēram, lietotāju skaitu, kas meklējuši noteiktu vārdu vai noklikšķinājuši uz kādas noteiktas reklāmas, ar trešajām pusēm. Šāda informācija neidentificē jūsu personību.

Ja jums rodas papildu jautājumi par personas datu pārvaldīšanu vai izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādīto adresi.

Informācijas drošība

Lai aizsargātu datus pret neatļautu piekļuvi, mainīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu, mēs veicam atbilstošus drošības pasākumus. Šie pasākumi ietver iekšējos pārskatus par datu apkopošanas, glabāšanas un apstrādes praksi un drošības pasākumiem, kā arī fiziskus drošības pasākumus, lai neatļautu piekļuvi sistēmām, kurās tiek uzglabāti personas dati.

Personas informācijai var piekļūt tikai IT Systems SIA darbinieki, līgumdarbinieki un pārstāvji, kuriem šī informācija ir nepieciešama, lai vadītu, attīstītu un uzlabotu mūsu pakalpojumus. Šīm personām ir saistošas konfidencialitātes prasības; ja šīs prasības netiek ievērotas, var tikt piemērots sods, tostarp darba līguma laušana un krimināllietas ierosināšana.

Datu integritāte

IT Systems SIA apstrādā personas informāciju tikai tiem mērķiem, kādiem tā apkopota saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku vai jebkuru piemērojamu noteikta pakalpojuma konfidencialitātes paziņojumu. Lai nodrošinātu tikai tādas personas informācijas apkopošanu, glabāšanu un apstrādi, kas nepieciešama pakalpojumu sniegšanai vai uzlabošanai vai citiem šajā politikā norādītajiem mērķiem, mēs pārskatām datu apkopošanas, glabāšanas un apstrādes praksi. Lai nodrošinātu apstrādās personas informācijas precizitāti, pilnīgumu un aktualitāti, mēs veicam atbilstošas darbības, taču nepieciešamības gadījumā lietotājiem jāatjaunina vai jālabo sava personas informācija.

Piekļuve personas informācijai un tās atjaunināšana

Kad izmantojat IT Systems SIA pakalpojumus, mēs godprātīgi cenšamies nodrošināt piekļuvi jūsu personas informācijai, lai labotu nepareizus datus vai pēc jūsu pieprasījuma tos dzēstu, ja vien to glabāšanu nepieprasa likums vai likumīgas uzņēmējsabiedrības prasības. Pirms šādu pieprasījumu apstrādes lūdzam attiecīgajiem lietotājiem identificēt sevi un informāciju, kuras piekļuves atļauja, labošana vai dzēšana tiek pieprasīta; mēs varam atteikties apstrādāt pieprasījumus, kuri ir nepamatoti atkārtoti vai sistemātiski, kuriem nepieciešams neproporcionāli liels tehniskais ieguldījums. Piekļuve informācijai un tās labošana tiek nodrošināta bez maksas, izņemot, ja nepieciešams neatbilstoši liels darba ieguldījums.

Sūdzība

Saņemot oficiālu sūdzību rakstveidā par šo jautājumu, Google sazinās ar lietotāju, kurš izteicis sūdzību, lai uzklausītu radušās bažas. Lai atrisinātu visas tās sūdzības par personas datu nodošanu, kuras nevar atrisināt starp Google un konkrēto personu, mēs sadarbosimies ar attiecīgajām kompetentām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

Šīs konfidencialitātes politikas grozījumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo konfidencialitātes politiku laiku pa laikam var grozīt. Bez jūsu atļaujas mēs nesamazināsim jūsu tiesības, kas noteiktas šajā konfidencialitātes politikā; domājams, ka vairākums šo izmaiņu nebūs lielas. Visi konfidencialitātes politikas grozījumi tiks publicēti šajā lapā, un, ja grozījumi būs būtiski, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp dažiem pakalpojumiem paziņojums par konfidencialitātes politikas grozījumiem tiks nosūtīts pa e-pastu).


 

© Aircomnet - elektronikas komponentes, datortehnikas un biroju iekārtas.