IT Systems

+371 20397093; +371 20028820
Valoda:
Latvian  English  Russian 
(tukšs)
 
Valūta:

Katalogs

Blogs / Jaunumi

12/24/2017 17:32:33
Pierakstīties pie jaunumiem uz e-pastu:
vai RSS 2.0
Salidzini.lv logotips
SSL
Printerim draudzīga versija Printerim draudzīga versija

Tp-link NET ACC MEDIA CONVERTER 20KM//FX-TX MC110CS

Novērtēt
€29.36
Produktu kods (SKU):  MC110CS
Brand: Tp-link
Noliktavā: 1049
TP-LINK MC110CS - Media converter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single mode - external - up to 20 km - 1310 nm

Jautājumi?

Izmantojot šo formu pieprasiet informāciju

Vārds:

E-pasts

Noformējiet jautājumu par Tp-link NET ACC MEDIA CONVERTER 20KM//FX-TX MC110CS:


Ievadiet ciparus ko redziet bildē
code

© Aircomnet - elektronikas komponentes, datortehnikas un biroju iekārtas.