IT Systems

+371 20397093; +371 20028820
Valoda:
Latvian  English  Russian 
(tukšs)
 
Valūta:

Katalogs

Blogs / Jaunumi

12/24/2017 17:32:33
Pierakstīties pie jaunumiem uz e-pastu:
vai RSS 2.0
Salidzini.lv logotips
SSL
Printerim draudzīga versija Printerim draudzīga versija

Cisco GLC-SX-MMD= network transceiver module

Novērtēt
€241.91
Produktu kods (SKU):  GLC-SX-MMD=
Brand: Cisco
Noliktavā: 5
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - plug-in module - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 3400, 4924, 6524

Jautājumi?

Izmantojot šo formu pieprasiet informāciju

Vārds:

E-pasts

Noformējiet jautājumu par Cisco GLC-SX-MMD= network transceiver module:


Ievadiet ciparus ko redziet bildē
code

© Aircomnet - elektronikas komponentes, datortehnikas un biroju iekārtas.