A.I.R.COM

+371 63083885; +371 20397093; +371 26812292
Valoda:
Latvian  English  Russian 
(tukšs)
 
Valūta:

Katalogs

Blogs / Jaunumi

12/24/2017 17:32:33
Pierakstīties pie jaunumiem uz e-pastu:
vai RSS 2.0
Salidzini.lv logotips
SSL

Šķirot pēc: nosaukuma (pieaugoši | dilstoši), cenas (pieaugoši | dilstoši), lietotāju novērtējuma (pieaugoši | dilstoši)

1   2   nākamais >>Rādīt visu

OEM part no:
€26.90
OEM part no:
€29.73
OEM part no:
€29.02
OEM part no:
€35.39
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - plug-in module - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 3400, 4924, 6524
€203.11
€41.52
Nav piejams noliktavā
OEM part no:
€85.62
€51.29
€70.67
OEM part no: DN-13001-1
€42.58
€28.72
OEM part no:
€78.57
OEM part no: DN-13003-1
€43.07
OEM part no: DN-13014-3
€48.47
OEM part no:
€61.53
OEM part no:
€54.69
OEM part no:
€68.32
OEM part no:
€112.47
OEM part no:
€67.02
Lexmark MarkNet N8352 802.11b/g/n Wireless Print Server Kit - Print server - 802.11b, 802.11g, 802.11n - for Lexmark CX310dn, CX310n, CX410de, CX410dte, CX410e, CX510de, CX510dhe, CX510dthe, XC2132
€51.96
OEM part no: 2652907
€52.64
OEM part no:
€99.08
€200.74
OEM part no:
€144.84
TP-LINK TF-3239DL - Network adapter - PCI - 10/100/1000
€10.62
€56.35
TP-LINK MC220L - Media converter - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - external - up to 10 km - 850 nm / 1310 nm
€24.20
TP-LINK MC110CS - Media converter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single mode - external - up to 20 km - 1310 nm
€29.74
€207.09
€47.40

1   2   nākamais >>Rādīt visu

© Aircomnet - elektronikas komponentes, datortehnikas un biroju iekārtas.